Ankara Konağı

Ankara Konağı

Hakkımızda

Dünya'da sadece Ankara Gölbaşı'nda yetişen "Sevgi Çiçeği'ni" sembol olarak seçen Ankara Konağı, Ankara'nın kültürel mirasını modern yaşam çizelgeleri ile birleştiren seçkin bir mimariye, merkezi konuma ve geniş bir otopark alanına sahiptir.

2700 kişilik kapasiteye sahip Ankara Konağı; düğün, balo, nikah, nişan, kına, sünnet düğünü, sıra geceleri, kadınlar matinesi, toplu yemek vb. organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Modern, klasik, otantik ve antik tarzlarda dizayn edilen ve her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilen salonlarımızda ihtiyacınıza uygun olanı profesyonel kadrolarımız eşliğinde dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Tesisimizde yer alan restorantımızda Ankara'ya özgü yemekler olmak üzere, zengin kahvaltı çeşitleri ve modern türk mutfağının pek çok lezzetini tadabilirsiniz. 200 kişilik kapasiteye ve 3 adet "VIP" salona sahip olan restorantımız, cafe hizmeti de vermektedir. Ankara manzarası eşliğinde verilen hizmetlerin yanı sıra Ankara Konağı, Ankara'nın tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı bir şehir müzesi işlevi de görmektedir.